Dlaczego Regle?

DOMEK REGLE - SPA

12 + 2
Super domek 180 metrów kwadratowych! Maksymalnie dla 12 osób! Kominek, strefa SPA, cisza i spokój.

Ilość pokoi: 5

APARTAMENT REGLE 3 - SPA

6 + 2
Luksusowy, dwu-poziomowy Apartament. Na dolnym poziomie znajduje się przestronny salon z bogato wyposażonym aneksem kuchennym oraz sypialnia. Na górnym poziomie znajdują się dwie sypialnie. Cisza i spokój, a zarazem niedaleko do centrum! Stefa SPA w kompleksie. KOMINEK!

Ilość pokoi: 4

APARTAMENT REGLE 2 - SPA

8 + 2
Luksusowy dwu- pozimowy Apartament. Maksymalna możliwa liczba osób do zakwaterowania wynosi dziesięć. W mieszkaniu znajdują się dwa salony, trzy sypialnia oraz dwie łazienki. Cicha okolica koło lasu - gwarancja spokoju. Sauna i jacuzzi w kompleksie. 2 KOMINKI!

Ilość pokoi: 5

APARTAMENT REGLE 4 - SPA

8 + 2
Cisza i spokój, otoczenie lasu, a zarazem niedaleko do centrum! Dwupoziomowy luksusowy Apartament. Wnętrze mieszkania może pomieścić maksymalnie dziesięć osób (w tym dwa miejsca w formie dostawki). Na dolnej kondygnacji centralnym pomieszczeniem jest przestrzenny salon z aneksem kuchennym, z którego można wyjść na loggie z pięknym widokiem na Giewont. Strefa Spa w kompleksie. KOMINEK!

Ilość pokoi: 5

APARTAMENT REGLE 1 - SPA

4 + 2
Apartament Regle 1 to ekskluzywnie zaprojektowane i urządzone mieszkanie w cichym zakątku zaledwie 10 minut od centrum. Z salonu można wyjść na loggię, z której prowadzą schodki na ogród. Apartament posiada dwie sypialnie wyposażone w komfortowe łóżka i szafy ubraniowe. STREFA SPA!

Ilość pokoi: 3
REALIZACJA: VEEO         PROJEKT: AIMO

Zarządca Serwisu: Primo Nieruchomości - Twój Partner w wynajmie Apartamentów Wakacyjnych
TEL 18 521 38 50
NIP 872 195 40 18
Apartamenty Zakopane